Vašu NOVOSTAVBU uzavrieme komplet celú - OKNÁ DVERE BRÁNY DOPLNKY

Úplne NOVÉ špeciálne patentované TROJSKLO V CENE

7 ročná koncernová ZÁRUKA a poctivá montáž na pásky a fólie

O 22% viac skla = viac svetla u vás = nižšia cena PREMIUM okien

 

5 VECÍ NA KTORÉ NESMIETE ZABUDNÚŤ, ABY STE PRI DODÁVKE OKIEN

NA NOVOSTAVBU PREDIŠLI PROBLÉMOM A CHYBÁM

Nenechajte nič na náhodu a stiahnite si príručku ZDARMA

E-book: "5 kľúčových chýb pri realizácii okien na novostavbu."
Stiahnuť PRÍRUČKU teraz

Zásady spracovania a ochrany osobných údajov

Vyjadrenia zákazníkov na práce

PRYMAT s.r.o. získala okrem 2. miesta za rok 2018, 2017 aj titul "Ambasador Oknoplast" ako jediná spoločnosť zo Slovenska.

Ďakujeme preto naším doterajším aj budúcim klientom za dôveru ktorá nás zaväzuje do budúcna.

"Keďže som okrem manažéra obchodu aj konateľ firmy a taktiež jediný admin tejto stránky, s poľutovaním oznamujem, že som kvôli návalu práce nestihol doplníť referencie a vyjadrenia zákazníkov za roky 2018 a 2019. Budem ich dopĺňať od najnovších postupne. Avšak garantujem, že vyjadrenia sú autentické, pravdivé a každú stavbu viem ukázať. Volajte..."

Tomáš Loy

Stavebný Kouč - expert na OKNÁ


 

Lúčka pri Giraltovciach, 02.06.2017

Tu si môžete pozrieť detail stavby

" Pre firmu Prymat som sa rozhodol na základe toho, že sa mi veľmi páčil dizajn okien Pixel aj vysvetlenie ako budú pedantne prevedené montážne práce. Okná sa mi veľmi páčia -majú naozaj nádherný dizajn. Montáž bola prevedená profesionálne, zamestnanci ukázali svoje kvality a odbornosť."

p.Mašlej - Lúčka pri Giraltovciach

 

 

Komárov (pri Bardejove), 26.5.2017

Tu si môžete pozrieť detail stavby

" Veľmi sa nám zapáčil profesionálny prístup Tomáša Loya -to ako nám všetko pekne vedel poradiť a vysvetliť aj v laickej reči. Okná sa nám veľmi páčia - vyzerajú fantasticky. Ich kvalitu posúdime časom.  S prevedenou montážou sme takisto spokojní. Vaši pracovníci sú príjemní, komunikatívni a šikovní. Veľmi oceňujem, že po skončenej práci za sebou upratali."

p.Harbaľová Jaroslava, Komárov

 

Bardejov, 23.5.2017

"Vaša firma nám menila okná už pred pár rokmi. Nakoľko sme s vami mali v minulosti dobré skúsenosti, teraz, keĎ sme potrebovali okná opäť  na iný byt - automaticky sme sa zase obrátili na vás.  Musím konštatovať, že s kvalitou prác a takisto aj dodaných okien sme opäť maximálne spokojní.  Vašich prácovníkov chválime za ochotu a naozaj kvalitne odvedenú prácu. Ďakujem. "

p. Zbrehová Anna, Bardejov

 

 

Hažlín,15.3.2017

"Na základe referencií z internetu som si  dal spraviť prepočet na okná. Taktiež som sa stretol s p. Loyom, ktorý mi vysvetlil a odporúčil profil, a prebrali sme detaily. Objednal som si okná. Podľa dohodnutého termínu  mi to prišli namontovať. S chlapmi montážnikmi som maximálne spokojní. Naozaj vidno, že vedia robiť svoju prácu. Všetky okná mi stihli založiť za jeden deň - a kvalita práce sa mi páči. "

Kostelník, Mokroluh .

 

Košice, 16.3.2017

Pre vašu firmu sa sa rozhodol na základe internetových referencíí. Vaša ponuka nebola zďaleka najlacnejšia (ani najdrahšia, ale patrila do  drahšej polovice). Pretože okná sú dôležité chcel som vysokú kvalitu okien aj montáže - rýchlu a bez starostí. Ak by som ale nevidel pozitívne referencie hlavne na modrej streche aj na vašej stránke, tak by som si vašu firmu nevybral. V mojom prípade bola kvalita dôležitejšia ako cena.Som spokojný. Montáž bola v poriadku, zamestnanci vedia čo robiť, nie je nutné na nich dozerať. Okná vyzerajú tesne, aj keď neskôr dám spraviť blow door test.  Práce boli spravené na čas, skutočne nemám nič s čím by som bol nespokojný.

Dr. Gejza Dunay - Košice, časť Krásna

 

Zvolen, 07.03.2017

Tu si môžete pozrieť detail stavby

" Pre firmu PRYMAT som sa rozhodol, na základe referencií od  iných klientov a taktiež vďaka osobnému pohovoru s p. Loyom. S výsledkom som  spokojný. Boli dodržané dohodnuté termíny dodania. Taktiež harmonogram prác prebehol v poriadku v súlade s dohodou. Celkový prístup firmy ako aj jej zamestnancov hodnotím  veľmi dobre - na kvalitnej a profesionálnej úrovni.

p.Martinkovič, Zvolen

 

Spišská Nová Ves 21.12.2017

Tu si môžete pozrieť detail stavby

"Dali sme si urobiť predbežný rozpočet na plastové okná, ktoré mali spĺňať určité kritériá. Cca cenová relácia bola +- rovnaká.  Nás zaujal prístup p. Loya, ktorý aj napriek tomu, že nevedel, či sa rozhodneme pre jeho firmu, dôkladne vysvetľoval plusy a mínusy okien, ktoré nám ponúkali. Osobne zhodnotil situáciu, aký typ okien je pre nás výhodný a pomohol nám aj pri výbere farby. Spokojnosť s výrobkami budeme vidieť po tejto zime, sú dosť veľké mrazy, stavba je prikrytá, nezateká, tak uvidíme, či bude v dome mrznúť. Prístup zamestnancov bol ústretový, nemáme žiadne výhrady voči ich práci ."

p.Giľáková Janka, Spišská Nová Ves.

 

 

Bardejov, 27.04.2016

Vašu firmu sme si vybrali z toho dôvodu, že sme si nechali vypracovať 3 cenové ponuky, z ktorých Vaša ponuka bola pre nás cenovo najprijateľnejšia.

Zatiaľ sme s výsledkom spokojní, brány boli namontované bez problémov v dohodnutom čase čo je dosť dôležité, keď sa dohodne termín montáže a je aj dodržaný, s prevedenými prácami sme spokojní, so zamestnancami (montážnikmi) nebol žiadny problém, myslím, že svoju prácu odviedli tak ako mali. Vyzdvihla by som komunikáciu s pani Ivanou Loy, či už meilovú alebo telefonickú, ktorá odpovedala na všetky naše otázky či pochybnosti bez problémov a okamžite. Jedinú výhradu mám k zameriavaniu nových brán, kde došlo k nezrovnalostiam v rozmeroch. Ale vďaka dobrej komunikácii sme všetko vyriešili.

Jana Magdošková -Košice  predseda SVB

 

Bardejov, 03. 12. 2015

Tu si môžete pozrieť detail stavby...

"Firmu Prymát sme si vybrali po odporúčaní známych, ktorí boli s prácami firmy spokojní. Následne sme navštívili kanceláriu, kde nám bola spravená cenová ponuka, ktorá bola veľmi výhodná a zároveň nám boli zodpovedané naše otázky. S kvalitou výrobkov, skvelo prevedenými prácami, ako aj s celkovým prístupom zamestnancov sme boli nadmieru spokojní."

Glembová - Bardejov

 

 

 

Stupava novostavba, 06. 11. 2015

Tu si môžete pozrieť detail stavby...

"Keď som potreboval okná na môj dom, hľadal som najoptimálnejší pomer kvalita/cena. Ako prvú som oslovil firmu Prymát, s ktorou som už mal veľmi dobré skúsenosti spred pár rokov, kedy mi tiež dodávali okná a dvere na dom. Veľmi sa mi páčilo seriózne jednanie a prístup majiteľa firmy, ktorému som predstavil všetky moje požiadavky a predstavy. Trpezlivo a odborne mi zodpovedal všetky moje otázky a pochybnosti a poradil mi aké okná a dvere by boli vhodné na môj dom.  S výsledkom som veľmi spokojný okná a dvere na pohľad vyzerajú veľmi pekne. Montáž prebehla transparentne a aj dosť rýchlo bez akéhokoľvek prerušovania prác. Bol som podrobne oboznámený ako to bude celé prebiehať a páči sa mi, že všetko na čom sme sa dohodli pred aj počas montáže bolo dodržané."

Jozef Šurina - Stupava

 

 

 

Mesto Hriňová,  13. 11. 2015

" Práce vykonané na rekonštrukcii, boli vykonané dobre. Výrobky boli dodané v zmysle EKS a následného upresnenia pri konečnom zameraní. Spolupráca so zamestnancami bola dobrá, čo nám potvrdili aj užívatelia rekonštruovaných priestorov. Stavebné práce boli vykonané v primeranej kvalite, odporúčil by som firmu aj druhým zákazníkom."

Ing. Kamenský - vedúci oddelenia výstavby mesta Hriňová

 

 

Okres Bardejov, Fričkovce, 07. 10. 2015

Tu si môžete pozrieť detail stavby...

" Keďže som potreboval okná do mojej novostavby požiadal som širší okruh firiem o vypracovanie cenových ponúk, po ktorých nasledovala konzultácia priamo na stavbe. Dôvodom výberu firmy Prymát bola najlepšia prezentácia nimi ponúkaných okien, odborné poradenstvo, ktoré mi poskytli a tiež dobre školení montážny pracovníci. S výsledkom práce som maximálne spokojný. Nemám žiadne negatíva, či už na zamestnancov, kvalitu výrobkov ako aj prevedené práce."

Ing. Šoltýs - Fričkovce

 

 

 

Okres Bardejov, Hertník, 06. 10. 2015

Tu si môžete pozrieť detail stavby...

" Po dokončení hrubej stavby som začal riešiť okná, pričom som oslovil viacero firiem a mal som viacero ponúk. Vašu firmu som si vybral preto, že som videl kvalitu vašich prác u môjho známeho, ktorému ste tiež robili okná a ktorý Vás chválil. Tiež sa mi páčilo, že majiteľ bol priamo u mňa na stavbe, poradil mi v dôležitých veciach ohľadom montáže, všetko mi podrobne vysvetlil, ako budú postupovať a ako bude celá teplá montáž na pásky prebiehať. To taktiež rozhodlo, že som sa rozhodol pre Vašu firmu. S výsledkom som spokojný. Všetko to, čo mi bolo sľúbené na začiatku bolo aj dodržané."

Varga - Hertník

 

 

 

 

Obec Šarišské Michaľany, 01. 10. 2015

Tu si môžete pozrieť detail stavby...

" Kvalita výrobkov , prevedené práce ako aj celkový prístup zamestnanocov k práci boli na požadovanej úrovni. Termín a čas realizácie prác bol dodržaný. Celkový dojem hodnotím na vysokej odbornej úrovni."

Prednosta úradu Šarišské Michaľany

 

 

Okres Bardejov, Zlaté, 14. 10. 2015

Tu si môžete pozrieť detail stavby...

" Priznám sa, že som oslovil viacero  firiem, avšak niektoré neboli absolútne ochotné riešiť presklenie do oblúka, iní mi zasa dali podľa mňa dosť prehnanú cenu. Firmám sa to zdalo veľmi zložité na realizáciu.Následne som sa poradil s bratom, ktorý mi odporučil Vašu firmu. Keď som prišiel k Vám do kancelárie, zaujal ma prístup a ochota poradiť. Zakrátko mi prišla od Vás cenová ponuka, ktorá sa mi zdala prijateľná. Zameranie bolo  naozaj odborné. V prvom rade chcem poďakovať Vašim chlapom za perfektne prevedenú prácu. Pristupovali k tomu profesionálne, snažili sa, aby nič nepokazili a aby všetko pasovalo. Keď sa počas montáže vyskytli komplikácie, nesnažili sa to ututlať, ale hneď všetko vyriešili, aby to bolo tak jak má byť. Termín dodania bol dodržaný. Som spokojný s výsledkom. Dopadlo to podľa mojich predstáv. "

Hankovský -Zlaté

 

 

Okres Bardejov, Livovská Huta, 25. 09. 2015

Tu si môžete pozrieť detail stavby...

" S kvalitou výrobkov sme spokojní. Prevedené práce sú odborne spravené, zamestnanci si zaslúžia odmeny za kvalitne vykonané práce a veľmi dobrý prístup k zákaznikom. Termín realizácie bol dodržaný."

Frandoferová - Livovská Huta

 

 

Obec Rudňany, 18. 09. 2015

Tu si môžete pozrieť detail stavby...

" Práce na stavbe boli vykonané kvalitne.  Kvalita výrobkov dobrá, termín dodania prác bol splnený. K prístupu zamestnancom nie je, čo vytknúť. Prejavujeme celkovú spokojnosť s vykonanými prácami."

Starosta obce Rudňany

 

 

Ústav na výkon väzby a Ústav na výkon trestu a odňatia slobody Prešov, 20. 08. 2015

Tu si môžete pozrieť detail stavby...

" S kvalitou výrobkov a práce, časom realizácie, ako aj s celkovou komunikáciou s firmou Prymát som bol veľmi spokojný a teším sa na ďalšiu spoluprácu."

Ing. Pavel Ildža, ÚVV a ÚVTOS Prešov

 

 

Okres Bardejov, Poliakovce, 03.08.2015

Tu si môžete pozrieť detail stavby...

" Veľká vďaka patrí celému tímu a firme nakoľko objednávka bola promptne vybavená a do týždňa sme mali okná dodané a namontované. Majtri sú na top úrovni, vykonávajú pedantnú prácu - žiadne poškodenie starých múrov, opatrne odstránené staré okná, čo nám ušetrilo kopec práce pri výspravkách. Firmu Prymát 100% odporúčam, aj čo sa týka kvality a ceny. Majtstri sú srandisti, bolo super s nim spolupracovať a človeku dobre padne, keď vidí, že ich práca baví a robia ju s úsmevom na tvári."

Kataniková - Poliakovce

 

 

 

Revúca, 20.12.2014

Tu si môžete pozrieť detail stavby...

S Vašou firmou sme boli spokojní veľmi dobre sa s Vami pracovalo, kvalita výrobkov veľmi dobrá, výrobky kvalitné a za nízku cenu. Spokojnosť s prácami tiež dobrá, keď sa niečo vyskytlo hneď došlo k náprave alebo riešeniu problému. Celkový prístup zamestnancov vyhoveli požiadavkám zákazníka  a rýchly. Celkový dojem dobrý. Termín a čas realizácie splnený.

Ing. Huluková Lucia


Okres Bardejov, Lukavica, 03.08.2015

Tu si môžete pozrieť detail stavby...

"S prácou montážnikov sme boli nadmieru spokojní. Práca im išla od ruky. Prácu vykonali kvalitne, neulievali sa a ešte za sebou aj poupratovali. Od začiatku do konca vyhoveli našim požiadavkám. V prípade výmeny ďalších okien budeme určite kontaktovať firmu PRYMÁT."

Katušinová - Lukavica


Okres Bardejov,19.6.2015

Tu si môžete pozrieť detail stavby...

"S celkovou prácou som bola veľmi spokojná, zamestnanci boli milí, nehluční, nebol žiadny problém, boli ústretoví a všetko išlo podľa plánu.  Omietky okolo okien urobili super, už len to vymaľovať. Tiež som sa potešila, že tak šetrne vybrali staré okná, že nepoškodili pôvodnú  vonkajšiu omietku. Všetko prebehlo podľa dohodnutých termínov."

Repčíkova - Dubinné

 


Obec Dubinné, okres Bardejov, 15.4.2015

Tu si môžete pozrieť detail stavby...

"S prácou Vašich zamestnancov sme veľmi spokojní. Komunikácia so zákazníkom je na vysokej úrovni.

Ich prácu ohodnocujem veľmi pozitívne."

p. Suchodovská, Dubinné

 

 


Obec Hertník, Okres Bardejov

Vašu spoločnosť mi odporučil môj sused, u ktorého ste menili okná. Spolupráca s Vašou firmou bola „rodinná“. Od stretnutia v kancelárii, po zameranie okien na mieste a nakoniec až po skvelú prácu a prístup Vašich zamestnancov. Okná nám pekne sedia  a výspravky sú nad moje očakávania.

Nečakal som, že to bude tak rýchle. Úprimne som rád, že som si vybral Vašu firmu na výmenu okien, nakoľko pracujem v oblasti, kde čas hrá „veľkú rolu“ a Vy ste mi ho nenabúrali – aj komunikáciou, ktorá predchádzala realizácii výmeny.

Ďakujem!

S pozdravom Ľudovít BILLÝ, Hertník, 16. 4. 2015

 

 


Dlhá Lúka, časť Bardejov

Kvalita výrobkov je výborná. Prevedené práce sú v poriadku. Okná som kupoval na 3 etapy kvôli financiám. V prvej etape to bolo 6 ks, v druhej bolo 8 ks a po 3 krát som bral dvere a 13 ks okien. Ku všetkým mám aj sieťky  a žalúzie a doporučil  som aj príbuzných na prácu  vo Vašej firme.

Som veľmi spokojný.

p. Mulík, Dlhá Lúka

 

 


NKÚ, pobočka Košice, Najvyšší kontrolný úrad

"Práce boli vykonané tak, ako to bolo špecifikované v zmluve, v stanovenom čase a rozsahu. Prístup zamestnancov bol profesionálny, ochotne spolupracovali, pristúpili na návrhy postupu prác. Pracovali bez prestojov, nezdržiavali našich  zamestnancov pri ich práci. Kvalita výrobkov vyzerá byť dobrá, uvidíme o nejaký čas. Celkove sme spokojní s vykonanými prácami."

Ing. Vladimír Jurek

riaditeľ expozitúry Košice                                                                                                                                   

Tu môžete odoslať správu do nášho tímu.

 

5 VECÍ NA KTORÉ NESMIETE ZABUDNÚŤ, ABY STE PRI DODÁVKE OKIEN

NA NOVOSTAVBU PREDIŠLI PROBLÉMOM A CHYBÁM

Zazimujte stavbu bez stresov a starostí. Šetrite a poučte sa z cudzích chýb.

Nenechajte nič na náhodu a stiahnite si príručku ZDARMA

"5 kľúčových chýb pri realizácii okien na novostavbu."

 

Stiahni si príručku a vyhni sa TAK nedokonalostiam pri realizácii

 

 

Tomáš Loy

Podniká v stavebníctve od konca roku 2004. Preferuje pre zákazníkov, čo najvyššiu kvalitu výrobkov a dodaných prác pri súčasnom zosúladení ceny s rozpočtovými nákladmi a finančnými možnosťami investora.  Takmer vždy nájde ekonomický najvýhodnejšie riešenie  bez zníženia kvalitatívnych a úžitkových parametrov.

 

Môj príbeh v skratke

 

Toto sme práve dokončili

Aluhaus ELITE fotogaléria

Bardejov Košice Vzorový dom v Župčanoch pri Prešove

Prezrieť referenciu
Adora vchodové hliníkové dvere do domu oknoplast prymat Košice Bardejov Prešov Vzorový dom.jpg

Plastové okná PIXEL osadené do nízkoenergetického domu

Župčany

Prezrieť referenciu
01 po.jpg

Plastové okná PIXEL Quartz na novostavbu -nízkoenergetický dom

Svinia, okres Prešov

Prezrieť referenciu
002.jpg

Dodávka a montáž okien IDEAL 7000 PREMIUM SAVE s predsadenou montážou

Bardejov - Moliterka

Prezrieť referenciu
11 HST posuvne okno.jpg

Plastové okná do novostavby nízkoenergetického RD

Lúčka pri Giraltovciach

Prezrieť referenciu
IMG_4835.JPG

Okná prolux na domček v provensalskom štýle

Komárov pri Bardejove

Prezrieť referenciu
001.JPG

Vonkajšie žalúzie na plastové okná

Kováčová, okr. Zvolen

Prezrieť referenciu
001 príprava na vonkajšie žalúzie.jpg

Premium okná PIXEL na novostavbu

Košice

Prezrieť referenciu
002.jpg
Volajte +421 918 490 990
Táto stránka používa súbory cookies, používaním stránok súhlasíte s ich využívaním. OK