OKNOPLAST - lebo kvalita vydrží...

PRYMAT s.r.o. je autorizovaný partner OKNOPLAST GROUP v Bardejove


5 VECÍ NA KTORÉ NESMIETE ZABUDNÚŤ, ABY STE PRI DODÁVKE OKIEN

NA NOVOSTAVBU PREDIŠLI PROBLÉMOM A CHYBÁM

Nenechajte nič na náhodu a stiahnite si príručku ZDARMA

E-book: "5 kľúčových chýb pri realizácii okien na novostavbu."
Stiahnuť PRÍRUČKU teraz

Dodávka a montáž okien PIXEL pre polyfunkčnú administratívnu budovu

 

 

Zvolen centrum :: 12.04.2017


01 okná na novostavbu pred.jpg
02 okná na novostavbu po.jpg

FOTOGALÉRIA TEJTO STAVBY

 

Dodávka a montáž okien PIXEL v exkluzívnej farbe Anthrazit Quartz  pre polyfunkčnú administatívnu budovu v centre mesta ZVOLEN

 

Popis stavby:

Naša klientka veľmi dobre zareagovala na ponuku PREMIOVÝCH okien OKNOPLAST v systéme PIXEL. PIXEL má unikátny ALU design LOOK a jeho hranaté tvary spolu s farbou anthrazit QUARTZ absolutne imitujú hlinikové okná.

V tomto prípade sa jedná o budovu, kde v spodnej časti je plánovaný kadernícky salón a na 1. nadzemnom podlaží sú plánované  administratívne priestory. Budova je postavená z červenej tehly porotherm, čo predurčuje použitie nášho energeticky úsporného parapetného profilu. V objekte sa nachádza aj niekoľko vchodových dverí, ktoré sme navrhli v hlinikovom prevedení z profilov Aliplast Superial.

 Vďaka pokrokovému tvaru PROFILU s nižšou pohľadovou plochou sme dosiahli vynikajúce presvetlenie celého domu, čo bola dominantná požiadavka investora.

Odolnosť profilového systému a celého okna sa aj napriek tomu zvýšila na extrémnu úroveň. Video- testovanie okna -tu.

Profil, izolácia a farba:

Klientke sa veľmi zapáčil profil, ktorý sme navrhli - PIXEL.

Toto okno dosahuje celkový parameter Uw iba 0,8 Wm2k - čo je teda ideálnym riešením pre úsporné nízkoenergetické domy. Klientka  sa rozhodla pre exkluzívnu farbu Anthrazit Quartz.

Hranatý tvar okna PIXEL v prevedení farby Anthrazit Quartz verne imituje hliníkové okno, čo pridá na celkovej exkluzivite a elegancii výzoru domu. 

Dom je vymurovaný z betónových tvárnic. Použili sme kombinované kotvenie pri väčších konštrukciách na montážne plechy aj cez rám, aby sme zaručili nevyhnutný počet kotviacich bodov. Ukotvenie spodnej časti okna je  systémovo vyriešené.  Kľúčové pre zvýšenie energetickej úspornosti bolo použitie energeticky úsporného parapetného profilu v kombinácii s poctivou montážou pomocou fólií (teplá montáž).

 

Protihluková izolácia:

Z dôvodu, že dom je situovaný blízko frekventovanej cesty sa klientka rozhodla (za minimálny príplatok) investovať do patentovaného skla 4X GLASS, ktorý okrem iných výborných parametrov spĺňa protihlukovú izoláciu na úrovni až 37dB.

 

Náročnosť zákazky:

Túto zákazku hodnotím ako jednu z náročnejších. Na priečelí sa nachádzajú okná spojené pod uhlom nastavovacím okrúhlym spojovacím profilom. Tento prvok je zrkadlový a preto náročný na samotné zameranie aj realizáciu. Ďalším zložitejším prvkom na tejto stavbe bolo aj extrémne veľké posúvne terasové okno, ktoré sme navrhli z prémium PVC profilov WINERGETIC spojené  statickými profilmi. Otváranie tohto prvku ovláda automatické kovanie, čo zabezpečuje ľahké a plynulé ovládanie kľučky. Na všetky prvky sme použili kombinované kotvenie spolu s EUPP a opatreniami proti premŕzaniu v konštrukciách siahajúcich po podlahu.  Pedantná montáž na pásky spolu s montážou EUPP je náročná hlavne na čas a odbornosť pracovníkov.

 

Vyjadrenie zákazníka

"  Nakoľko sa jednalo o veľkú investíciu- spoľahla som sa na referencie od firmy DREVODOM Zvolen, ktorá dlhodobo spolupracuje s firmou PRYMAT.  So samotnou dodávkou a montážou okien som bola veľmi spokojná. Naozaj bolo videť, že montážnici sú šikovní, montujú to precízne a výsledok je pre mňa  uspokojivý.

p.Vyletelová, Zvolen .

 

 

Vyjadrenia ďalších našich zákazníkov na práce si môžete pozrieť tu.


Tu môžete odoslať správu do nášho tímu.

 

5 VECÍ NA KTORÉ NESMIETE ZABUDNÚŤ, ABY STE PRI DODÁVKE OKIEN

NA NOVOSTAVBU PREDIŠLI PROBLÉMOM A CHYBÁM

Zazimujte stavbu bez stresov a starostí. Šetrite a poučte sa z cudzích chýb.

Nenechajte nič na náhodu a stiahnite si príručku ZDARMA

"5 kľúčových chýb pri realizácii okien na novostavbu."

 

Stiahni si príručku a vyhni sa TAK nedokonalostiam pri realizácii

 

 

Tomáš Loy

Podniká v stavebníctve od konca roku 2004. Preferuje pre zákazníkov, čo najvyššiu kvalitu výrobkov a dodaných prác pri súčasnom zosúladení ceny s rozpočtovými nákladmi a finančnými možnosťami investora.  Takmer vždy nájde ekonomický najvýhodnejšie riešenie  bez zníženia kvalitatívnych a úžitkových parametrov.

 

Môj príbeh v skratke

 

Volajte +421 918 490 990